Пн — Нд 24/7 | Працюємо до повного виконання замовлення

Київ і регіони Популярні питання

Питання/Відповідь

Часто задаваємі питання тут

Що робить майстер нашого сервісу?

Напевно це одне з найбільш поширених питань. Наш майстер - працівник універсал, він здатний виконати майже будь-який домашній ремонт і це не перебільшення! Чоловік на годину підходить до вирішення проблем в комплексі, знаходить і усуває несправності, ремонтує меблі, лагодить люстри. Наші майстри дуже популярні серед клієнтів, адже вони виконують всю технічну роботу, економлять ваш час, гроші і нерви. Адже це найголовніше!

Коли домашній майстер приїде?

Коли замовлення термінове майстер може приїхати протягом декількох годин (в середньому час приїзду на термінове замовлення складає близько години). Якщо замовлення не термінове(на сьогодні), ви можете записатися на зручний для вас час і майстер приїде вчасно, щоб виконати свою роботу.

Що буде якщо майстер приїде і не зможе усунути несправність / виконати роботу?

Такі випадки велика рідкість, за весь період нашої роботи, таке відбувалося лічені рази, в основному через те що вказані невірні роботи для майстра. Але ми з усією відповідальністю підходимо до нашої роботи і якщо така ситуація відбувається, то ми не стягуємо плату з наших клієнтів.

Які гарантії на ваші роботи?

На всі виконувані нами роботи ми даємо гарантії до 12 місяців. Наші клієнти можуть спати спокійно якщо в гарантійний період трапиться повторна така ж поломка, ми усунемо її безкоштовно!

Як я можу розплатитися з вами?

Ви можете зробити оплату готівкою або безготівковим платежем, як вам буде зручніше.

Де територіально розташований ваш майстер?

Наші майстри знаходяться у всіх районах міста Києва та деяких передмістях. Тому швидкість реакції і приїзд відбувається дуже швидко. Зазвичай середній час приїзду майстра на термінові замовлення становить 60 хвилин.

ЗАЦІКАВИЛИСЬ?

Не знайшли своє питання?

вгору