Пн — Нд 24/7 | Працюємо до повного виконання замовлення

Київ і регіони Швидка і якісна установка бойлерів

Ремонт і чистка бойлерів

Звичайно ж, установка бойлера - це відмінна можливість полегшити собі життя, досягти комфорту в будинку і не залежати від служб комунальних організацій. Водонагрівачі за короткий термін часу нагрівають великий обсяг води, при цьому споживають мінімальну кількість енергії. Щоб забезпечити його якісний і тривалий термін експлуатації, необхідно правильно доглядати за пристроєм. Компанія «Remont Master» надає можливість скористатися послугами з установки, ремонту та чищення бойлерів.

Кращі ціни
З нами вигідно

Кращі ціни

Доступні і прийнятні ціни на обслуговування і установку водонагрівального приладу. Пряма робота з клієнтами без посередників, дозволяє досягти низьких цін на послуги, що надаються.

01
Високий рівень кваліфікації майстрів
Надійність перевірена часом

Високий рівень кваліфікації майстрів

Кожен співробітник має досвід роботи і при необхідності сертифікат, що підтверджує його кваліфікацію.

02
Терміновий виїзд майстра
Завжди вчасно

Терміновий виїзд майстра

Компанія забезпечує європейське обслуговування кожного клієнта. Після виклику, майстер готовий виїхати на об'єкт протягом години. Як правило, чистка бойлера здійснюється протягом двох годин.

03

Хочете дізнатися вартість роботи?

Залиште свій номер телефону, ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин і озвучимо ціну за роботу!
Хочете докладніше дізнатися про установку, а також ремонт і обслуговуванні бойлерів, зв'яжіться з нами зараз. Зв'яжіться з нами.
ЗВЯЗАТИСЯ З НАМИ

Деякі наші послуги

Тут перераховані тільки деякі послуги які ми надаємо, за повним переліком звертайтеся до нашого менеджера по телефону.

Послуга

Виклик спеціаліста і діагностика

Дрібний ремонт бойлера

Ціна, грн

безкоштовно (у разі відмови від ремонту від 300)

від 350

Послуга

Чистка бойлера

Установка бойлера

Цена, грн

від 450

від 600

Перед тим, як почнеться установка бойлера Київ, ціна, попередньо розрахована, вказується в договорі. Завжди можна дізнатися додаткову інформацію про ремонт за контактним телефоном або задати питання в онлайн-режимі менеджеру.
Які види ремонту бойлера проводять майстри «RemontMaster»?
Кваліфіковані фахівці підприємства «RemontMaster» проводять різні види ремонту водонагрівального приладу.

 1. Заміна термометра. Неправильний показ температури покажчика, говорить про його поломки. На вихід з ладу вказують наступні ознаки: неправильна температура, не вимикається підігрів, постійні коливання датчика.
 2. Заміна анода. Основним захистом конструкції бойлера вважається магнієвий анод. Якщо його вчасно не замінити, то це може привести до руйнування покриття бака.
 3. Заміна та ремонт ТЕНа. Сторонні звуки при включенні водонагрівального приладу і відсутність підігріву води говорить про поломку ТЕНа.
 4. Заміна зворотнього клапана. Якщо напір в магістралі не досягає норми, а зворотний клапан потік, значить, потрібна його заміна.
 5. Заміна термостата. Якщо терморегулятор вийшов з ладу, то вода перестане нагріватися до обраної температури. Негативними наслідками є високий рівень споживання електричної енергії та перегрів приладу.
 6. Усунення протікання кранів. Неправильна експлуатація та іржа можуть привести до поломки кранів і протікання труб.

Незалежно від виду ремонту, варто звернутися до кваліфікованих майстрів «Remont Master», які якісно, ​​ефективно і швидко допоможуть усунути поломку.

Досвідчений майстер

Наші майстри щодня виїжджають на замовлення, проходять семінари та тренінги.

Пунктуальність

Ми приїжджаємо вчасно. Дуже рідко запізнюємося, але ми заздалегідь попереджаємо.

Якісний результат

Наше завдання вирішити проблему клієнта на 100%, на наші роботи ми даємо гарантії.

Виїзд на об`єкт безкоштовно

Наші фахівці виїжджають до клієнта безкоштовно. Ми беремо оплату тільки за ремонт.

Доступна вартість послуги

У нас одні з найвигідніших цін на послуги, при високоякісному результаті робіт.

Свій інструмент і витратні матеріали

Наші майстри виїжджаючи на замовлення беруть весь необхідний інструмент з собою.

У чому полягають основні ознаки поломки бойлера?

Найчастіше ремонт бойлера Київ проводиться через утворення накипу всередині пристрою. При цьому нагрівальний елемент перегрівається, відбувається його деформація, внаслідок чого бойлер виходить з ладу. Саме з цих причин ремонт бойлерів є складним процесом, який повинен здійснюватися тільки кваліфікованими фахівцями «Remont Master».
До ознак появи накипу відносяться такі характеристики:

 1. збільшення рівня споживання електричної енергії;
 2. іржава вода, іноді можуть бути видні домішки, в окремих випадках спостерігається специфічний запах;
 3. довготривале нагрівання води;
 4. при включенні водонагрівача чути стукіт або шум;
 5. протікання бака.

Як здійснюється чистка водонагрівального приладу?

Чистка бойлера Київ в компанії «Remont Master» здійснюється 2 способами: механічним і хімічним.
Перевагою очищення хімічним способом є те, що немає необхідності розбирати і демонтувати водонагрівальний прилад. Застосовується спеціальна рідина, яка пропонується заводом-виробником. Але такий спосіб не завжди дає ефективний результат.
Механічна чистка бойлера полягає в демонтажі водонагрівального приладу, потім майстер вручну чистить бак і нагрівальні деталі конструкції. Чистка бойлера Київ, ціна залежить від рівня забруднення конструкції і від того, які додаткові процеси будуть ще проводитися.
Варто зазначити, що процедуру очищення майстри не рекомендують робити самостійно, так як існує ризик пошкодження цілісності конструкції і ТЕНа.

Наскільки часто потрібно чистити бойлер?

Низький рівень якості води, вміст великої кількості в ній домішок і збільшена жорсткість - це основні ознаки води міського водопостачання. Звичайно, це призводить до того, що необхідно регулярно проводити чистку для того, щоб не був потрібний капітальний ремонт бойлера. Майстри «RemontMaster» радять проводити чистку водонагрівального приладу 1 раз в рік. Цей часовий інтервал вважається кращим варіантом, щоб забезпечити надійну, якісну і тривалу експлуатацію бойлера.

Чи можна самим очистити водонагрівальний прилад?

Чистка бойлера, ціна якої залежить від ступеня накипу, неможлива без залучення фахівців. Самостійне втручання може призвести до ще більших неполадок і капітального ремонту пристрою.
При значному утворенні накипу, неполадки в роботі приладу краще довірити роботу кваліфікованим фахівцям «RemontMaster». Ви не лише збережете сили, час, нерви, але заощадите матеріальні засоби. Через неправильне очищення можливе пошкодження нагрівача, що призведе до серйозних несправностей і великих витрат.

Установка бойлера Київ також є основною послугою компанії «RemontMaster». Великий досвід майстрів, злагоджена робота команди і високий рівень кваліфікації дозволяють знайти краще рішення навіть у найскладнішій ситуації. Для клієнтів головними перевагами є високий рівень якості проведених робіт, надання гарантії і доступна вартість послуг.

Установка бойлера у Києві та профілактика несправностей приладу

Якщо ви хочете придбати бойлер, установка повинна здійснюватися кваліфікованими фахівцями.
Заздалегідь потрібно продумати, де буде висіти водонагрівальний прилад, як здійснити підключення і виведення труб. Установка бойлерів Київ, ціна залежить від складності робіт.
Установка бойлерів майстрами компанії «RemontMaster» відбувається за певною схемою.

Робота установка бойлера, ціна залежить від потужності, функцій і обсягу бака. Вибирати обладнання потрібно відповідно до ваших вимог і технічних характеристик каналізаційного водопроводу.
Майстер по ремонту бойлерів радить приймати такі профілактичні заходи, щоб уникнути поломок водонагрівального приладу:

 1. установка фільтруючих приладів - допомагає виключити ризик потрапляння домішок в воду і конструкцію, збільшує рівень якості води;
 2. установка магнітного і електричного очисного пристрою - пом'якшує воду;
 3. своєчасна заміна магнієвого анода.

Якщо ви хочете відремонтувати бойлер, чистка якого проводиться кваліфікованими майстрами, звертайтеся в компанію «RemontMaster». Майстри ремонтної організації зроблять все для того, щоб водонагрівальний пристрій якісно прослужив ще тривалий час.

вгору