Пн — Нд 24/7 | Працюємо до повного виконання замовлення

Київ і регіони Ремонт коммунікацій любого типа

Послуги сантехніка в Києві

Надійність
Огляд і відновлення сантехнічного обладнання на дому по Києву.

Надійність

Коли ламається змішувальний елемент, або починає протікати бачок унітазу, власник спочатку намагається відновити його власними зусиллями. Він читає інструкції в інтернеті, дивиться відеоуроки і намагається знайти схожі інструменти в своєму будинку. У 90% випадків це призводить до більш серйозної поломки. Сантехніки Київ повсюдно пропонують послуги фахівців, щоб уникнути цієї ситуації. Перекриття подачі води або відключення сантехніки від системи - це не вихід. Користувач не зможе її повноцінно експлуатувати. Краще замовити послуги майстра додому. Наш сервіс гарантує надійність, безпеку і високу якість. Ми пропонуємо виїзне відновлення сантехніки за доступними розцінками.

01
Висока якість
Даємо гарантії

Висока якість

Деякі люди, щоб заощадити на ремонті сантехніки, викликають виконавця по оголошенню. Зазвичай це призводить до погано виконаної послуги або передоплати без подальшого прибуття за адресою. Щоб уникнути зв'язку з шахраями, краще відразу звертатися за допомогою в наш сервіс. Позитивна репутація і велика кількість відгуків про послуги сантехніка в Києві говорять самі за себе. Мета нашого сервісу - відремонтувати сантехніку в найкоротші терміни і надати кожному комфортне обслуговування.

02
Турбота про клієнта
Замовник на першому місці

Турбота про клієнта

Якщо людина замовила додому виклик сантехніка в Києві, то це означає, що віна самостійно не може розібратися з поломкою. Відсутність досвіду, знань, інструментів - не проблема. Наші майстри полагодять унітаз або змішувач за кілька годин, в залежності від складності поломки. Ми дорожимо позитивною репутацією, тому дбаємо про комфорт кожного клієнта, приїжджаємо за часом, яке встановлює саме він. Якщо потрібен сантехнік в Києві терміново, то ми прибудемо буквально за годину.

03

Хочете дізнатися вартість роботи?

Залиште свій номер телефону, ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин і озвучимо ціну за роботу!
Якщо ви не знаєте, як викликати сантехніка в Києві, то заповніть форму на офіційній сторінці або зателефонуйте за номером, який вказаний в контактах. Менеджер відповість за хвилину або передзвонить в разі, якщо зв'язок обірвався. Ми підберемо по Києву сантехніка, який повністю відповідає вимогам клієнта і територіально знаходиться неподалік від місця виклику.
ЗВЯЗАТИСЯ З НАМИ

Деякі наші послуги

Тут перераховані тільки деякі послуги які ми надаємо, за повним переліком звертайтеся до нашого менеджера по телефону.

Послуга

Дрібні роботи

Монтаж

Экстренний виклик

Ціна, грн

від 200

від 255

від 320

Якщо ви не знаєте, як викликати сантехніка в Києві, то заповніть форму на офіційній сторінці або зателефонуйте за номером, який вказаний в контактах. Менеджер відповість за хвилину або передзвонить в разі, якщо зв'язок обірвався. Ми підберемо по Києву сантехніка, який повністю відповідає вимогам клієнта і територіально знаходиться неподалік від місця виклику.

Більш докладно розцінки рекомендується дізнаватися у наших менеджерів, оскільки цінник варіюється в залежності від типу поломки, обладнання, яке необхідно встановити, складності замовлення, габаритів. Можна викликати сантехніка на будинок в Києві для огляду і конкретизації послуг, але за виклик також доведеться заплатити за вказаним фахівцем тарифом.

Головна мета - задовольнити потреби всіх клієнтів, допомогти з установкою нових сантехнічних пристроїв і ремонтними роботами. Ми дотримуємось європейських стандартів якості, а також надаємо гарантійні талони навіть на установку машинки або будь-яку іншу дрібну послугу. Запропоновано вигідні розцінки в порівнянні з варіантами від конкурентів. Ми намагаємося зробити все для того, щоб за допомогою міг звернутися клієнт з будь-яким бюджетом, щоб розширити коло ЦА.

В середньому кожен з наших майстрів на виклик виїжджає від трьох і більше разів. Це вказує на великий досвід в обраній сфері, що аргументує те, яка на послуги сантехніка в Києві ціна зафіксована на нашому сайті. Вам не потрібно платити за інструменти і дрібні витратні матеріали. Все це вже входить у вартість. Ми постійно дбаємо про рівень кваліфікації наших майстрів, пропонуємо їм тренінги і семінари, оскільки це підвищує їх професіоналізм.
Вам не доведеться чекати сантехніка цілий день, оскільки майстри цінують час кожного клієнта. Цей момент обговорюється заздалегідь ще при замовленні послуг. Наші працівники швидко і якісно виконують монтажні роботи, усувають поломки, прибирають за собою сміття і намагаються практично не шуміти. Комфорт і надійність гарантовані. Консультанти з перших гудків відповідають на терміновий виклик сантехніка в Києві. Ми запропонуємо індивідуальне рішення проблеми.

Досвідчений майстер

Наші майстри щодня виїжджають на замовлення, проходять семінари та тренінги.

Пунктуальність

Ми приїжджаємо вчасно. Дуже рідко запізнюємося, але ми заздалегідь попереджаємо.

Якісний результат

Наше завдання вирішити проблему клієнта на 100%, на наші роботи ми даємо гарантії.

Виїзд на об`єкт безкоштовно

Наші фахівці виїжджають до клієнта безкоштовно. Ми беремо оплату тільки за ремонт.

Доступна вартість послуги

У нас одні з найвигідніших цін на послуги, при високоякісному результаті робіт.

Свій інструмент і витратні матеріали

Наші майстри виїжджаючи на замовлення беруть весь необхідний інструмент з собою.

Працюємо на результат! Головне задоволений клієнт!

вгору