Пн — Нд 24/7 | Працюємо до повного виконання замовлення

Київ і регіони Якісний і надійний швидкий ремонт

Дрібний ремонт по дому

Мінімум ризиків
Нам довіряють

Мінімум ризиків

Часто спроби людей самостійно зробити побутовий ремонт закінчуються великими поломками і додатковими витратами. Замовивши майстра в нашому сервісі ви отримаєте якісну послугу і безпечний ремонт в будинку. А заощаджений на ремонті час зможете присвятити своїм справам.

01
Якісні послуги
Надійність перевірена часом

Якісні послуги

Наші клієнти звернувшись до нас тільки один раз, часто приходять на сайт за новими послугами і рекомендують сервіс Remont Master своїм друзям і знайомим. Таке стало можливим тільки завдяки високій якості надання послуг та ввічливості персоналу. Ми хочемо задовольнити всіх клієнтів!

02
Турбота про клієнта
Замовник на першому місці

Турбота про клієнта

Ми розуміємо що клієнт може не розбиратися в технічних деталях пральної машини, електричних мереж або наприклад посудомийної машини, тому наш майстер на місці може додатково вивчити поломки, запропонувати надійні шляхи їх усунення. Ми прийшли на ринок дрібного побутового ремонту в Києві на довго, тому головне для нас це репутація серед клієнтів!

03

Хочете дізнатися вартість роботи?

Залиште свій номер телефону, ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин і озвучимо ціну за роботу!
Хочете докладніше дізнатися про дрібне побутовому ремонті, зв'яжіться з нами зараз. Зв'яжіться з нами.
ЗВЯЗАТИСЯ З НАМИ

Деякі наші послуги

Тут перераховані тільки деякі послуги які ми надаємо, за повним переліком звертайтеся до нашого менеджера по телефону.

Послуга

Монтаж TV на стену

Установка жалюзів

Монтаж ролетів

Кріплення карніза

Ремонт замків

Установка замків

Кріплення полиць

Ремонт душової кабіни

Врізання мийки

Встановлення витяжки

Ціна, грн

від 299

від 180

від 160

від 195

від 160

від 230

від 130

від 500

від 450

від 300

Послуга

Кріплення картин

Кріплення зеркал

Укладка плитки

Заміна скла в дверях

Регулювання петель і вікон

Ремонт дверної ручки

Монтаж дверної ручки

Монтаж дверей

Встановити вхід. двері

Ремонт витяжки

Цена, грн

від 170

від 190

від 50 за м.п.

від 260

від 210

від 150

від 190

від 500

від 600

від 270

Якісний сервіс домашнього ремонту за прийнятні гроші.

Ми прийшли на ринок побутових послуг Києва з метою його модернізації і вдосконалення. Наше завдання запропонувати справжній європейський сервіс в Києві. При цьому важливо що вартість послуг, як видно з прикладів розцінок вище у нас надзвичайно конкурентна!
Ми пропонуємо кваліфіковані послуги домашніх майстрів. Всі наші фахівці мають значний досвід роботи. В середньому кожен наш майстер кілька разів на день виїжджає на замовлення. При цьому фахівці намагаються проходити додаткові внутрішні семінари і тренінги, щоб збільшити свою кваліфікацію. Все це підвищує досвідченість і знання наших майстрів.
Ми цінуємо час клієнта, тому обговорюємо заздалегідь о котрій годині зможе приїхати домашній майстер. В абсолютній більшості випадків майстри приїжджають на замовлення вчасно. При цьому співробітники нашого сервісу намагаються максимально якісно і швидко усунути поломку, так щоб клієнт отримав очікуваний результат. Для нас головне це задоволений виконаною роботою клієнт. Спробуйте наш сервіс хоча б раз і ми впевнені ви залишитеся задоволені і отримаєте позитивні емоції від результату.

Досвідчений майстер

Наші майстри щодня виїжджають на замовлення, проходять семінари та тренінги.

Пунктуальність

Ми приїжджаємо вчасно. Дуже рідко запізнюємося, але ми заздалегідь попереджаємо.

Якісний результат

Наше завдання вирішити проблему клієнта на 100%, на наші роботи ми даємо гарантії.

Виїзд на об`єкт безкоштовно

Наші фахівці виїжджають до клієнта безкоштовно. Ми беремо оплату тільки за ремонт.

Доступна вартість послуги

У нас одні з найвигідніших цін на послуги, при високоякісному результаті робіт.

Свій інструмент і витратні матеріали

Наші майстри виїжджаючи на замовлення беруть весь необхідний інструмент з собою.

Дрібний домашній ремонт в Києві

Там, де необхідно провести невеликий ремонт по дому, але відсутні необхідні знання та навички, не варто шукати порад в інтернеті. Часто спроби самостійно впоратися з проблемою призводять до ще серйознішого пошкодження. У ситуації, що склалася краще скористатися послугами майстрів спеціалізованих сервісів. Завдяки тому, що співробітники таких компаній мають багаторічний досвід роботи, то дрібний побутовий ремонт вони проводять швидко і якісно.

Хто може скористатися послугою виклику майстра додому

У сервісні центри, які спеціалізуються на наданні побутових послуг, щодня звертаються десятки людей. Найчастіше виклик майстра оформляють жінки і пенсіонери. Але це не означає, що більше ніхто не потребує допомоги домашніх майстрів. Дрібний домашній ремонт можуть замовляти і чоловіки, які не мають спеціальних навичок в його проведенні. Також дзвінки в сервіси надходять з офісних приміщень, промислових підприємств, шкіл і дитячих садків.

Дрібний ремонт у квартирі часто замовляють самотні літні люди в Києві. Для деяких з них прихід майстра додому це ще і можливість спілкування. Як правило, звернувшись в сервіс один раз, вони стають його постійними клієнтами. Звернення в сервісний центр може вирішити відразу кілька проблем. Іноді в процесі виконання замовленої послуги може бути виявлена ​​ще якась інша неполадка. У цьому випадку за домовленістю сторін, майстер усуває і її.

Які види послуг можна замовити

Дрібний ремонт квартир в Києві полягає в проведенні таких видів робіт, як:

  • кріплення на стіну дзеркал, картин, полиць, телевізорів;
  • установка жалюзі і ролетів;
  • ремонт або установка дверних ручок і замків;
  • проведення заміни скла в міжкімнатних дверей;
  • заміна плінтусів;
  • кріплення карнизів.

Всі види робіт виконують майстри, кваліфікуються на одній або декількох сферах діяльності. Зазвичай широкопрофільного фахівця запрошують в тому випадку, коли потрібно провести комплексний дрібний ремонт в квартирі в Києві. Наприклад, замінити скло, відремонтувати дверний замок і повісити карниз. Всі свої побажання замовник повинен висловити на етапі оформлення замовлення. Так у майстра буде можливість взяти з собою на виклик всі необхідні інструменти і додаткові деталі.

Чому рекомендується надавати перевагу послугам професійного домашнього майстра

Найчастіше люди думають, що нескладну роботу можна виконати самостійно, заощадивши гроші на виклик працівника сервісного центру. Іноді це дійсно вдається зробити. Але, як показує практика, такі випадки поодинокі. Ремонт своїми руками частіше стає причиною фінансових втрат.

Виклик додому фахівця, який має досвід в проведенні побутових ремонтних робіт, здатний позбавити від безлічі проблем. Послуги майстра обійдуться набагато дешевше, ніж покупка нових матеріалів, замість зіпсованих. До того ж працівник сервісного центру приходить на виклик, маючи при собі необхідний набір інструментів і додаткових деталей.

Сьогодні в багатьох містах України є компанії, що пропонують виконати невеликий ремонт, Київ не виняток. Жителі столиці можуть оформити виклик майстра на сайті сервісу Remont-Master. Фахівці центру швидко, якісно і недорого виконають ремонтні роботи будь-якого рівня складності.

Всі майстри компанії мають практичний досвід у даній сфері не менше п'яти років. Співробітники регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, що позитивним чином позначається на якості їх роботи. Професіоналізм майстрів доводить наявність значної бази постійних клієнтів.

вгору